بروزرسانی : 1399/06/28 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت:

تسهیل ارائه خدمات به بیمه شدگان با الکترونیکی کردن خدمات

14بازدید
شهریور 25, 1399

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در نشست با تعدادی از پزشکان گفت: ارائه خدمات به صورت تمام الکترونیک منجر به تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی؛ روز سه شنبه بیست و پنجم شهریور ماه 99 اداره کل بیمه سلامت استان در راستای تعامل هرچه بیشتر با ارائه دهندگان خدمت و تسریع در ارائه خدمات به بیمه شدگان، نشستی را  با تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص استان با موضوع ارائه خدمات بصورت کاملا الکترونیکی برگزار کرد.

در این نشست، مدیرکل، معاون بیمه و خدمات سلامت از اداره کل بیمه سلامت استان و تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص حضور داشتند.

دکتر علی اربابی مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی در این نشست نرم افزارهای الکترونیکی مورد تایید سازمان بیمه سلامت را تشریح کرد و گفت: از ابتدای مهرماه سال جاری ارائه خدمات به صورت تمام الکترونیک خواهد بود، بنابراین انتظار می رود برای تسهیل ارائه خدمات به بیمه شدگان، پزشکان یکی از نرم افزارهای تایید شده از سوی آزمایشگاه الکترونیک سازمان بیمه سلامت را  بر روی رایانه مطب خود نصب کنند.

وی در ادامه ضمن تشکر از همراهی پزشکان برای اجرای نسخه نویسی الکترونیکی، افزود: پزشکان با نصب این نرم افزارها بر روی رایانه مطب خود در واقع سرعت، دقت و کیفیت نسخه نویسی الکترونیکی را افزایش خواهند داد.

اربابی به شرایط کنونی جامعه اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود ویروس کرونا و شیوع آن در سطح جامعه، لازم است همه ما هر اقدامی که منجر به پیشگیری یا جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح استان می شود، انجام دهیم. بنابراین فرصت مناسبی است که با الکترونیکی کردن خدمات به این امر مهم کمک کنیم.

در پایان  هر یک از پزشکان حاضر در نشست، چالش های موجود را مطرح کردند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

print