بروزرسانی : 1399/06/28 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد:

ارائه خدمات در داروخانه ها به صورت تمام الکترونیک از ابتدای مهرماه

25بازدید
شهریور 18, 1399

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در نشست با تعدادی از داروسازان بر ارائه خدمات به صورت تمام الکترونیک از ابتدای مهرماه سال جاری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی؛ روز سه شنبه هجدهم شهریور ماه 99 اداره کل بیمه سلامت استان در راستای تعامل هرچه بیشتر با ارائه دهندگان خدمت و تسریع در ارائه خدمات به بیمه شدگان، نشستی را  با تعدادی از داروسازان استان با موضوع ارائه خدمات بصورت کاملا الکترونیکی برگزار کرد.

در این نشست، مدیرکل، معاون بیمه و خدمات سلامت و تعدادی از کارشناسان حوزه ذیربط از اداره کل بیمه سلامت، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و تعدادی از داروسازان حضور داشتند.

دکتر علی اربابی مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی در این نشست بر ارائه خدمات به صورت تمام الکترونیک از ابتدای مهرماه سال جاری تاکید کرد و گفت: این اداره کل خواهان پیگیری سریع داروخانه ها برای نصب نرم افزارهای تایید شده از سوی آزمایشگاه الکترونیک سازمان بیمه سلامت می باشد.

مسعود مختاری معاون بیمه وخدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت استان نیز در این نشست به تایید نرم افزارهای بخش خصوصی استان اشاره کرد و گفت: داروسازان می توانند با نصب این نرم افزارها بر روی سیستم های داروخانه خود نسبت به ارائه خدمات الکترونیکی به بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت با سرعت، دقت و کیفیت مطلوب و بدون دغدغه های ناشی از کندی و قطعی سیستم اقدام نمایند.

در پایان هر یک از داروسازان حاضر در نشست، چالش های موجود را مطرح کردند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

print